Manufaktura Formy Jonquil to coś więcej niż szwalnia. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, a każde zlecenie traktujemy jak dzieło sztuki użytkowej. Wiemy, jak bardzo ważna jest najwyższa jakość oraz kreowanie estetycznych wnętrz. Nasze usługi pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery miejsca, a także dodanie elegancji i prestiżu.

 

Specjalizujemy się w dekoracji. Nasze realizacje dodają charakteru wnętrzom hoteli, restauracji, firm, instytucji, a także lokali. Ale wiemy jak ważni są ludzie! Dlatego wśród szerokiej gamy usług oferujemy zarówno obrusy dla restauracji czy tkaniny hotelowe, jak i odzież firmową, w tym odzież dla gastronomii.

 

Dla klientów branży hotelarskiej i gastronomicznej szyjemy klasyczne tekstylia. Oferujemy solidne pościele czy obrusy. Nie boimy się interesujących wyzwań więc oprócz klasycznych wzorów z sukcesem podejmujemy się realizacji wymagających nieszablonowego podejścia, czyli szycia na indywidualne zamówienie.

 

O prestiżu miejsca świadczą nie tylko wnętrza, ale również ludzie. Dlatego przyjmujemy zlecenia na firmowe uniformy, mundury, czy też odzież dla służby zdrowia. Co więcej, klientom indywidualnym szyjemy perfekcyjnie skrojone ubrania szyte na miarę.